Vilémov u Litovle

oficiální webová prezentace

Adresa: Obecní úřad Vilémov, Vilémov 7, 783 22 Cholina , kontakt: vilemov@gmail.com, 585 349 046
Teplota: --,- °C
Tepl.pocit.: --,- °C
Vlhkost: -- %
Tlak: ----,- hPa
Vítr: --,- m/s
Srážky: --,- mm
Aktual.: --.--.-- HH:mm:ss

Hlášení obecního úřadu 23. března 2015

 • MUDr. Krčová oznamuje ...
 • Prodej živých ryb ...
 • Slavnostní zahájení sezóny cestovním kočárem ...
 • 6. zasedání zastupitelstva obce ...


 • paní MUDr. Krčová oznamuje občanům, že nebude ordinovat ve čtvrtek 26. března a v pátek 27. března ve Vilémově a v Cholině. Sestra bude přítomna v ordinaci pouze ve čtvrtek dopoledne ve Vilémově, odběr krve proběhne ve čtvrtek jako obvykle. V nutných případech se obraťte na lékaře Polikliniky v Litovli.

 • soukromá firma bude ve středu 25. března prodávat živé ryby. Prodej se uskuteční před prodejnou potravin od 13,45 do 14 hodin, 15-ti minut. Prodávat se bude kapr, pstruh a tolstolobik.

 • Muzeum historických kočárů slavnostně zahajuje sezonu 28. března 2015 cestovním kočárem po místech Olomouckého kraje. Pod prapory historického muzea kočárů v Čechách pod Kosířem nabídne zábavně naučnou podívanou pod názvem 
  „Spanilé toulky krajem kočárového divadla EQUIPÁŽ“. Trasa jízdy včetně zastávek kočáru je pro letošní rok plánována i přes Vilémov. Naši obec navštíví výpravné kočárové spřežení společně s herci, jezdci a šermíři v sobotu 28. března přibližně kolem 11 hodin, 30 minut. Akce se bude odehrávat u místního kostela sv. Kateřiny, kde bude připraveno občerstvení a květinový stánek s velikonoční tématikou. Na tuto mimořádnou událost Vás srdečně zve Václav Obr a Obec Vilémov.

 • starosta obce svolává na pondělí 30. března 6. zasedání zastupitelstva obce. Zasedání začíná v 17,00 hodin v zasedací místnosti obecního úřadu Vilémov.
  Program zasedání:
  1. Zahájení
  2. Určení zapisovatele
  3. Volba ověřovatelů zápisu
  4. Kontrola usnesení z minulého zasedání
  5. Schválení rozpočtu obce na rok 2015
  6. Revokace části usnesení UZ/4/2015/3
  7. Zřízení stálého pracovního místa
  8. Různé
  9. Diskuze
  10. Závěr
Autor: Podhorná Hana | Vydáno dne 23. 03. 2015 | 776 přečtení | Ikona email Ikona tiskárna Ikona pdf download

Kalendář

Duben 2019
Po
Út
St
Čt
So
Ne
Načítám data ...

Dotace Olomoucký kraj

V roce 2018 byla poskytnuta neinvestiční dotace z Olomouckého kraje ve výši 32.000,-- Kč na částečnou úhradu výdajů na vybavení JSDH Vilémov zřízené příjemcem. Pořízení elektrického agregátu s příslušenstvím pro jednotku SDH Vilémov.

Další poskytnuté dotace Olomouckým krajem

Oprava MK č. 1c v obci Vilémov, na Homoli

Obec v roce 2018 zrealizovala projekt "Oprava MK č. 1c v obci Vilémov, na Homoli" s přispěním Ministerstva pro místní rozvoj ČR. Projekt je spolufinancován z programu Podpora rozvoje regionů. Celkové náklady akce jsou 3,5 mil. Kč, příspěvek MMR ČR je 1 mil. Kč.